Atrakcje
Turystyczne
Na Mazurach

W pobliżu naszego obiektu noclegowego znajdziecie Państwo mnóstwo licznych atrakcji z których Mazury słynną. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

Przeglądasz naszą ofertę i zastanawiasz się nad tym, jakie atrakcje mogą Cię spotkać u nas? Wypoczynek i nocleg w Kruklankach to nie tylko cisza i relaks ale także możliwość skorzystania z licznych atrakcji, których w regionie nie brakuje. Kruklanki położone są we wschodniej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w niedalekiej odległości od Puszczy Boreckiej, gdzie żyje ok.100 żubrów. W Wolisku dla turystów przygotowano specjalny taras widokowy z którego można podziwiać kilka osobników, żubry trzymane są w specjalnej kilku hektarowej zagrodzie. Wycieczki rowerowe - wytyczonych jest 7 oznakowanych tras rowerowych, które łącznie mają ok. 250 km. dzięki czemu nasi Goście mogą podziwiać nasze piękne Mazury. W niedalekiej odległości od naszego obiektu turystycznego jest jezioro Gołdopiwo, przy którym znajduje się plaża gminna wraz z kąpieliskiem strzeżonym. Znajdziecie tutaj Państwo wypożyczalnie sprzętu wodnego, siłownie, boiska do siatkówki i kosza dla wędkujących Gości mamy do dyspozycji łódkę wiosłową. Natomiast najmłodsi mogą skorzystać z ogrodzonego placu zabaw ze sztuczną nawierzchnią. W centrum ok 700 m są trzy restauracje, smażalnie ryb, sklepy, Biedronka, Delikatesy Centrum, Market ABC, bankomat itp. Dla naszych Gości proponujemy zarówno wycieczki, jak i wypoczynek aktywny. W samej gminie są również szlaki piesze, do spacerowania i nie tylko. Główną atrakcją naszego regionu jest coś, co zdecydowanie przeznaczone jest dla ludzi, którzy cenią sobie bliski kontakt z wodą? rzeka Sapina, na której odbywają się spływy kajakowe. W zimie można skorzystać także z wyciągów narciarskich , których w naszym regionie nie brakuje.
W odległości 4 kilometrów znajdziecie Państwo również możliwość jazdy konnej.

Proponujemy także liczne wycieczki:

Latem wycieczki jednodniowe Wilno – Troki z Biurem Turystycznym
Safari, Okrągłe/Talki (ok. 400 zwierząt)
Główna kwatera wojsk Wermachtu (Mamerki)
Główna kwatera Hitlera (Wiczy Szaniec)
Kwatera Himlera w Pozezdrzu
Barokowa Bazylika w Świętej Lipce
Zamek Biskupów Warmińskich w Reszlu
Puszcza Borecka (ostoja żubrów w Wolisku)
Piramida w Rapie
Wiadukty w Stańczykach
Kadzidłowo – rezerwat zwierząt
Wioska indiańska w pobliskim Spytkowie
Giżycko i Węgorzewo – liczne koncerty i imprezy – m. in. Szanty
Piknik Country i Festiwal Piosenki Kresowej w Mrągowie
Most obrotowy na kanale Łuczańskim (Giżycko)
Rejsy statkiem żeglugi mazurskiej (Giżycko)
Wieża widokowa z kawiarnią (Giżycko)
Malownicze jeziora objęte strefą ciszy: Gołdopiwo, Babka, Brożówka, Kruklin, Sołtmany
Zapraszamy serdecznie już teraz!


Pobliskie atrakcje:

Plaża gmina, kąpielisko strzeżone
Spływ kajakowy rzeką Sapin
Rejsy statkiem, port Giżycko
Żubry w Puszczy Boreckiej
Jezioro Gołdopiwo

W celu potwierdzenia rezerwacji pokoi zapraszamy do kontaktu telefonicznego bezpośrednio z nami tel. 500136305, 690135232